Новини
29 Вересня 2023
241

Epic Games скорочує 16% працівників

Також компанія продає частину бізнесу

Компанія Epic Games, розробник популярної гри Fortnite, повідомила про звільнення 16% свого персоналу, що становить близько 830 працівників.

За словами генерального директора Тіма Суїні, причиною звільнень стали фінансові проблеми компанії, що виникли через збитки, які Epic Games несе під час розробки ігор та їх підтримки. Близько двох третин звільнених працівників належать до команд, не пов’язаних з основною розробкою.

Epic Games пропонує звільненим працівникам вихідну допомогу, включно з базовою зарплатнею та медичною страховкою на шість місяців. Також компанія надає можливість прискорити графік реалізації опціонів на акції до 2024 року. Крім того, Epic Games оголосила про продаж музичної онлайн-платформи Bandcamp та музичної ліцензійної платформи Songtradr, які вона раніше придбала, а також про розділення SuperAwesome, розробника дитячих застосунків.

Попри скорочення витрат та інші заходи, Epic Games продовжує стикатися з проблемами, серед яких заборона на продаж Fortnite в Apple App Store та Google Play Store, яка впливає на доходи компанії, а також штрафні санкції у розмірі $520 млн за недотримання антимонопольних правил. Проте Суїні вважає, що майбутні перспективи Epic Games залишаються високими завдяки успіху гри Fortnite та рушію Unreal Engine.

Epic Games планує організувати фестиваль Unreal Fest наступного тижня, де будуть представлені нові продукти та ініціативи компанії.

Раніше Investory News писали, що переможцем Battlefield 2023 став туристичний інвалідний візок.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram