Новини
23 Жовтня 2020
891

До коаліції проти Apple хочуть приєднатися 400 розробників

Компанії намагаються боротися з контролем IT-гіганта над магазином App Store

Розробники додатків почали об’єднуватися для боротьби з контролем Apple над магазином App Store, створивши минулого місяця коаліцію за справедливість додатків (Coalition for App Fairness), яка включає таких гігантів як Epic Games, Match Group і Spotify, повідомляє The Washington Post.

Видання зазначає, що в об’єднанні заявили – первісна група з 13 компаній зросла до 40, а ще 400 просяться до вступу. “Отриманий нами сплеск інтересу перевершив всі очікування, – розповіла прессекретар коаліції Сара Максвелл. – Коли ми чуємо історії своїх нових учасників, стає очевидно, що занадто багато розробників не можуть домогтися того, щоб їхні голоси були почуті”.

Своєю чергою видання зазначає, що різке збільшення числа прихильників і членів коаліції є помітним зсувом у мисленні розробників. “Вони роблять ризикований крок, щоб висловитися та змінити політику Apple”, – наголошує The Washington Post.

Багато розробників і невеликі компанії дійсно залежать від Apple та не мають ресурсів, щоб впоратися з ситуацією, якщо Apple видалить їх додаток або заборонить їм оновлювати його. Дехто з колег Apple також виступили за зміни в App Store.

Раніше цього місяця Microsoft висловила підтримку коаліції, а Facebook публічно розкритикував Apple за зміни, через які компаніям буде складніше розміщувати рекламу в додатках для iPhone і iPad.

Розробники додатків заявляють, що більше свободи в iOS призведе до зростання інноваційних ідей.

Раніше Investory News писали, що Єврокомісія розпочне антимонопольне розслідування щодо Apple, адже минулого року було отримано дві скарги від компаній-конкурентів Apple, з метою перевірити, чи не суперечать законодавству ЄС правила App Store для розробників.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram