Новини
14 Вересня 2020
545

ByteDance відмовила Microsoft у продажі бізнесу TikTok у США

За інформацією Reuters покупцем соцмережі обрано IT-корпорацію Oracle

Китайська компанія ByteDance, якій належить соціальна мережа для створення коротких відео TikTok, відмовилася продавати американський сегмент корпорації Microsoft, про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

“ByteDance повідомила нам сьогодні, що не продасть Microsoft американський сегмент TikTok. Ми впевнені, що наша пропозиція влаштувала б користувачів TikTok і національні інтереси (США) у сфері безпеки залишалися б під захистом”, – повідомили у Microsoft.

За інформацією джерел Reuters, покупцем американського сегмента TikTok власник обрав ІТ-корпорацію Oracle. “ByteDance запропонувала їй стати технологічним партнером і взяти на себе управління даними користувачів TikTok із США”, – повідомили вони. І додали, що Oracle також веде переговори про придбання частки в американських активах сервісу.

Видання зазначає, що на запити редакції ні ByteDance, ні Oracle відповіді не надали. У Білому домі відмовилися від коментарів агентству.

Так, влада США вважає, що TikTok може передавати конфіденційні дані американців владі Китаю. У зв’язку з цим президент США Дональд Трамп зажадав продати американський сегмент сервісу місцевій компанії до 15 вересня і заборонив громадянам США “мати будь-які справи” з ByteDance. Сама компанія при цьому повинна протягом 90 днів продати всі активи у США та знищити зібрані нею особисті дані користувачів.

Тим часом наприкінці серпня TikTok оголосила, що судитиметься з адміністрацією Дональда Трампа – компанія хоче оскаржити рішення американського керівництва про заборону застосування додатку на території США.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram