Новини
26 Квітня 2022
364

Британія скасувала всі мита на експорт з України

Це стосується в основному аграрної та промислової продукції

Британія скасувала всі мита та обмеження на український експорт згідно з угодою про вільну торгівлю, яка мала повноцінно запрацювати для України з 2023 року, повідомляє пресслужба британського уряду.

Так, відтепер скасовані всі тарифи та квоти, що охоплюються торговельною угодою між Британією та Україною, тобто передусім аграрну та промислову продукцію. Такий крок “надасть Україні економічну підтримку у скрутний час”, переконані в уряді Сполученого Королівства.

Зазначається, що таке рішення було ухвалене у відповідь на пряме звернення українського уряду щодо лібералізації тарифів.

“Зняття мит на ключові українські експортні товари, зокрема ячмінь, мед, консервовані помідори та птицю, допоможе українському бізнесу та виробникам, коли вони цього найбільше потребують”, — повідомив Департамент міжнародної торгівлі Британії.

Крім того, Британія оголосила про заборону на експорт товарів і технологій, які росія може використовувати для “придушення героїчного народу України”. Серед таких товарів — обладнання для перехоплення та моніторингу. “Це закриє будь-які чинні лазівки для того, щоб росія не купувала ці товари у Британії”, — додали у відомстві.

Так Велика Британія незабаром озвучить амбітні плани з будівництва нових атомних електростанцій. Країна планує значно розширити свої ядерні потужності до 2050 року.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram