Новини
29 Червня 2022
491

Бізнес отримав кредитів на понад 127 мільярдів гривень

Кредитування здійснюється в межах програми “5-7-9%”

З моменту старту державної програми “Доступні кредити 5-7-9%” уповноважені банки видали підприємцям кредитів на 127,2 млрд грн, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

“Банки видали підприємцям майже 45 тис. кредитів на 127,2 млрд грн за програмою “Доступні кредити 5-7-9%” з початку її дії. За минулий тиждень бізнес отримав доступних кредитів на 1,14 млрд грн, банками було укладено 390 кредитних угод”, — йдеться в повідомленні.

Найчастіше кредитуються за програмою підприємства, що працюють у сфері сільського господарства (53%), торгівлі та виробництва (23%), промислової переробки (14%).

Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Київська області та м. Київ.

На сьогодні участь в програмі беруть 42 банки, найбільшу кількість кредитів видали “Приват-банк” (18,9 тис.), “Ощадбанк” (5,8 тис.) та “Райффайзен Банк Аваль” (4,1 тис.).

Нагадаємо, що аграріям видаватимуть гранти під будівництво теплиць. Виробники зможуть отримати до 7 млн грн в межах програми Робота.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram