Новини
29 Червня 2022
478

БЕБ арештувало майно громадянина рф на суму майже 1,3 мільярда гривень

Рішенням суду накладено арешт на банківські рахунки, земельні ділянки та об’єкти комерційної нерухомості

Бюро економічної безпеки арештувало майно громадянина росії на суму майже 1,3 млрд грн, повідомляє пресслужба БЕБ.

Співробітники Бюро економічної безпеки України викрили громадянина російської федерації в ухиленні від сплати податків. Як зазначається, порушник приховував фактичні обсяги доходу, отриманого від надання в оренду об’єктів комерційної нерухомості в одній з областей України, та ухилився від сплати обов’язкових платежів на суму понад 18,6 млн грн.

Рішенням суду накладено арешт на банківські рахунки, земельні ділянки та об’єкти комерційної нерухомості. Орієнтовна вартість арештованого майна становить майже 1,3 млрд грн.

“БЕБ досліджує діяльність 21700 компаній, бенефіціарними власниками яких є громадяни країни агресора. У пріоритеті в аналітиків — компанії з найбільшим капіталом та цілісні майнові комплекси, що можуть принести користь державі.

Першочерговими завданнями для БЕБ є притягнення до відповідальності порушників, накладення арешту на їх майно, не дати переоформити це майно на інші компанії та сприяти, щоб майно працювало на Україну, для відновлення економіки нашої держави, зруйнованих населених пунктів, або для потреб ЗСУ”, — зазначив директор БЕБ Вадим Мельник.

Як писали раніше Investory News, у справі про незаконний видобуток корисних копалин та фінансування тероризму суд заарештував майно російського бізнесмена та підконтрольних йому комерційних структур загальною вартістю понад 1 млрд грн.

Нагадаємо, Україна запропонує міжнародним партнерам укласти угоду для конфіскації російських активів та створити для цього спеціальний фонд.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram