Новини
29 Червня 2022
468

Шмигаль: Україна готує міжнародну угоду для конфіскації російських активів

Україна не має іншого виходу, окрім як йти шляхом конфіскації

Україна запропонує міжнародним партнерам укласти угоду для конфіскації російських активів та створити для цього спеціальний фонд, розповів на засіданні уряду 28 червня прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він заявив, що виплата репарацій з боку росії є малоймовірною, тому Україна не має іншого виходу, окрім як йти шляхом конфіскації її активів та майна.

“Україна пропонує укласти міжнародний договір, що дозволяє використовувати золото-валютні резерви росії для виплати компенсацій постраждалим від її вторгнення. Наші країни-партнери зможуть його підписати та запустити процедуру конфіскації російських активів. Ми також пропонуємо створити фонд, куди підуть близько $300 млрд російських коштів. З цього фонду виплачуватимуть компенсації та відновлюватимуть нашу державу після перемоги”, — розповів Шмигаль.

Він запевнив, що Україна робитиме конфіскацію процедурно правильно, щоб потім не виникло питань у міжнародних арбітражах, і залучить до цієї роботи найкращих українських та світових юристів.

Як писали раніше Investory News, у справі про незаконний видобуток корисних копалин та фінансування тероризму суд заарештував майно російського бізнесмена та підконтрольних йому комерційних структур загальною вартістю понад 1 млрд грн.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram