Новини
21 Жовтня 2022
494

Apple скорочує виробництво iPhone 14 Plus на 90%

Це сталося через два тижні після старту продажів

Apple доручила двом постачальникам скоротити виробництво смартфонів iPhone 14 Plus на 90% через два тижні після дебюту телефону, повідомляє Techspot.

Apple проінструктувала принаймні одного виробника в Китаї негайно припинити виробництво компонентів iPhone 14 Plus, поки група закупівель американської компанії переглядає попит.

Видання також повідомляє, що два постачальники Apple у Китаї, які отримують деталі та збирають їх у більші модулі, також скорочують своє виробництво на 70–90%. Говорять, що ці постачальники є єдиними, хто виробляє конкретний модуль для iPhone.

Рішення Apple вплинуло і на Pegatron, її партнера зі збирання iPhone. The China Times пише, що 12 жовтня компанія оголосила про набір персоналу, але за три дні скасувала своє рішення.

Apple випустила iPhone 14 Plus 7 жовтня, а iPhone 14 — 16 вересня. Раніше повідомлялося, що компанія доручила постачальникам iPhone 14 скоротити виробництво на шість мільйонів одиниць у другій половині 2022 року. Продаж iPhone 14 за перші три дні доступності в Китаї скоротився на 11% проти його попередника 2021 року. Частково це сталося через поточні економічні проблеми в країні.

Також надходили повідомлення, що Foxconn скорочує виробництво iPhone 14/Plus на користь моделей Pro.

Попри те, що багато хто з сьогоднішніх споживачів є шанувальниками фаблетів, здається, що платити не менше $899 за 6,7-дюймовий iPhone 14 Plus, коли є можливість отримати iPhone 14 Pro на $100 дорожче або 14 Pro Max за додаткові $200 — це занадто висока ціна.

Однак повідомляється, що Apple все ж таки випустить iPhone 15 Plus наступного року.

Нагадаємо, Apple додасть до автомобілів Mercedes-Benz “просторове” звучання. Власникам машин потрібно буде купити передплату на Apple Music або обладнати автомобіль за $4,5 тис.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram