Соцмережі
2 Квітня 2020
604

Алекс Ліссістса: Рятівний канабіс

Вирощування марихуани може стати проривом для агропромислового комплексу України після кризи

Отже, динаміка останніх років свідчить, що все більше країн узаконили медичне, а в деяких випадках і рекреаційне використання марихуани. Наприклад, у Канаді марихуана була повністю легалізована на федеральному рівні у 2018 р. Кілька інших країн, таких як Німеччина і Мексика, декриміналізували використання і зберігання невеликих кількостей марихуани. У значній кількості штатів США марихуана була хоча б частково легалізована.

Медичну марихуану використовують для лікування нудоти і блювоти у пацієнтів, що проходять хіміотерапію, для підвищення апетиту у пацієнтів зі СНІДом, для лікування хронічного болю, неврологічних проблем, поліпшення сну, тощо.

Дослідження показують, що до 2024 року світовий ринок медичної марихуани може коштувати $55 млрд. У доповіді Global Market Insights відзначається, що щорічні темпи зростання ринку перевищують 30%.

Що стосується рекреаційного використання марихуани, то поки що цей ринок зосереджений в Канаді і декількох штатах США.

Генеральний директор Tilray (TLRY) заявив, що світовий ринок марихуани може коштувати $150 млрд/рік в даний час, але ця оцінка включає в себе значну частку незаконної торгівлі марихуаною.

Згідно з прогнозами Канадського імперського комерційного банку (CIBC), в 2020 році ринок канадської марихуани в країні складе $6,5 млрд.

Для прикладу інформація про компанію Aphria Inc., яка є третьою у світі з вирощуванням марихуани і працює не лише у Північній Америці, але і в декількох інших країнах світу. Компанія оцінюється у $1,52 млрд. Aphria має виробничу потужність 255 тис. кг марихуани на рік. Як вам такі показники?

Агросектор України може при легалізації вирощування марихуани в Україні, заробити мільярди доларів прибутків на експорті та залучити численних інвесторів.

Та чи зможе наша каїна показати приклад нестандартного мислення серед каїн колишнього Радянського Союзу та зробити цей прорив? Це залежить виключно від керівництва держави!

 

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

 

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram