Новини
3 Березня 2020
378

“5-7-9%”: Завдяки держпрограмі кредитів видано на 66,11 мільйона гривень

Протягом останнього тижня лютого 2020 року кількість заявок на участь у програмі зросла на 145%

Станом на 2 березня завдяки державній програми “Доступні кредити 5-7-9%” було видано 97 кредитів на загальну суму 66,11 мільйона гривень, про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства фінансів України.

Зазначається, що протягом останнього тижня лютого 2020 року кількість заявок на участь у програмі зросла на 145%: з 6190 станом на 20 лютого до 15190 станом на 26 лютого.

“Популярності програми сприяла її презентація в регіонах: її офіційно представили підприємцям Харкова, Запоріжжя, Тернополя, Вінниці та Одеси”, – повідомили у відомстві.

І додали, що за перший місяць Фонд розвитку підприємництва, який реалізує програму, уклав договори про співробітництво з державними банками “Укрексімбанк”,  “Приватбанк”, “Ощадбанк” та “Укргазбанк”, а також з комерційними “ПУМБ” та “Львів”.

Крім того, уповноваженими банками відібрано “Альфа-банк”, “Кредобанк” й “ОТП Банк”, співпрацю з якими підтримала Рада Фонду. “Договори з цими банками укладуть найближчим часом”, – йдеться у повідомленні.

Також укладено перші договори про часткові кредитні гарантії – з “Укргазбанком” та “Приватбанком”.

Раніше Investory News писали, що за перші два тижні на участь у програмі “Доступні кредити 5-7-9%” надійшло 4020 заявок на загальну суму 2,04 млрд грн.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram