Новини
22 Вересня 2023
330

За працевлаштування ВПО буковинські підприємці отримали 2,4 мільйона

Таку суму компенсації виплатила держава за 2023 рік

З початку 2023 року 65 роботодавців Чернівецької області скористалися можливістю отримати компенсацію за працевлаштування 189 внутрішньо переміщених осіб. Загалом компенсація становить понад 2,4 млн грн, пише Finance.ua.

За урядовою програмою роботодавець має право на відшкодування від держави за кожного працевлаштованого переселенця по 6700 грн протягом двох місяців.

“У 2022 році служба зайнятості активно реалізовувала цю програму. 113 підприємців регіону отримали кошти за працевлаштування переселенців. З початку війни вони працевлаштували 294 ВПО. За кожного працівника отримали компенсацію, загалом це понад 3,3 млн грн”, — зазначає заступник директора Чернівецького обласного центру зайнятості Ольга Багрий.

Роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб, можуть самостійно подати до центру зайнятості необхідний пакет документів або через “Портал “Дія” заяву для отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Компенсація витрат роботодавцю здійснюється за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, за таких умов:

• роботодавець перебуває на обліку як платник ЄСВ;

• розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати;

• подання в установленому законодавством порядку податкової звітності за IV квартал 2021 року або річної звітності за 2021 рік.

Раніше Investory News писали, що в Україні презентували каталог вітчизняних ІТ-компаній.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram