Новини
8 Серпня 2022
872

Як змінилися українські соцмережі за час війни

Кількість користувачів сягнула 76,6%

В Україні зросла кількість користувачів соціальних мереж. Станом на липень 2022 року соцмережами користується близько 76,6% українців. Про це свідчить аналіз GlobalLogic на основі відкритих даних.

Повномасштабне вторгнення рф в Україну призвело до різкого зростання використання соціальних мереж як джерела новин. Серед 76,6% громадян України, які використовують соціальні мережі як джерело інформації, 66% обирають Telegram, 61% — YouTube, 58% — Facebook.

Сьогодні в YouTube зареєстровано понад 28 млн українських користувачів, в Instagram — понад 16,1 млн, у Facebook — 15,45 млн. TikTok має більше ніж 10,55 млн українських користувачів.

Більшість українців мають акаунти в розважальних соцмережах, при цьому лише 3,6 млн зареєстровані в LinkedIn — платформі для бізнес-комунікацій та пошуку роботи.

У 2022 році 39% кандидатів у світі знайшли роботу через соцмережі, зокрема з допомогою LinkedIn чи Facebook. ІТ-компанії в Україні також використовують LinkedIn для пошуку спеціалістів.

Нагадаємо, що збитки українського телеком-ринку сягнули $2,6 мільярда. Чверть усіх інтернет-мереж країни зазнали руйнувань.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram