Новини
18 Липня 2023
288

В Україні підробляють фіскальні чеки

Податкова викрила злочинну схему

Державною податковою службою викрито схему видачі імітованих фіскальних чеків, повідомляє Державна податкова служба.

“Фахівцями ГУ ДПС у м. Києві виявлено мережу магазинів, у якій при продажу товару за готівку видавалися чеки, що імітують фіскальні”, — йдеться в повідомленні.

Чеки створювалися за допомогою традиційного РРО із зазначенням всіх необхідних реквізитів оригінальних чеків (фіскальний номер РРО, заводський номер РРО тощо), що належать зареєстрованому в ДПС РРО. При цьому інформація про такі операції не надсилалась до Системи обліку даних РРО.

Після викриття цієї схеми, середньодобові готівкові розрахунки в указаній мережі зросли в 10-15 разів.

Також у м. Харкові податківці викрили фізичну особу — підприємця, який при здійсненні господарських операцій використовував схожу схему приховування доходів від оподаткування. Тобто, програмний РРО, який використовувався суб’єктом господарювання, дозволяв ухилятись від належного обліку і сплати податків.

Як випливає з повідомлення ДПС, подібні порушення не обмежуються указаними випадками.

“Відповідна інформація щодо таких суб’єктів господарювання, які спотворюють податкову інформацію, що передається від РРО та програмних РРО до ДПС, буде направлена до правоохоронних органів для надання правової оцінки таким діям та організації відповідних заходів”, — зазначили, зокрема, податківці.

Нагадаємо, ЄС впровадить незалежний контроль витрат на відбудову України.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram