Новини
3 Березня 2021
499

Уряд затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року

Серед основних напрямків — діджиталізація, “зелений” курс, розвиток підприємництва та регіональний розвиток

Фото: kmu.gov.ua

Уряд на засіданні у середу, 3 березня, затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року з доопрацюванням. Про це йдеться у повідомленні на Урядовому порталі.

“Національна економічна стратегія-2030 — це комплексний документ, який має привести Україну до клубу розвинених та успішних держав. Стратегія розроблена із залученням експертів, науковців, чиновників, народних депутатів. Це стане вагомим внеском у розвиток успішної, заможної європейської України”, — зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

В Уряді додали, що до створення НЕС-2030 долучилися понад 500 учасників: представники понад 20 аналітичних центрів, більше ніж 30 бізнес-асоціацій, 40 органів виконавчої влади, експертного середовища та громадянського суспільства, народні депутати.

Документ визначає стратегічні кроки для розвитку промисловості, агросектору, видобутку, інфраструктури, транспорту, енергетичного сектору, інформаційно-комунікаційних технологій, креативних індустрій та сфери послуг.

Також Стратегія враховує важливі наскрізні напрямки — діджиталізацію, “зелений” курс, розвиток підприємництва та збалансований регіональний розвиток.

Серед принципів, на яких будується Національна економічна стратегія — європейська та євроатлантична інтеграція, недоторканість приватної власності, верховенство права, нетерпимість до корупції, вільна й чесна конкуренція, рівний доступ для бізнесу.

Нагадаємо, Кабмін приступив до створення Національної економічної стратегії-2030 ще у вересні 2020 року.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram