Новини
25 Червня 2024
86

У Німеччині збанкрутіла рекордна кількість компаній

Підприємства продовжують боротися з наслідками рецесії 2023 року

У Німеччині за перші шість місяців 2024 року кількість банкрутств компаній зросла майже на 30%, що є найвищим показником за майже 10 років, повідомляє видання Bild.

Статистика Асоціації економічних дослідників Creditreform показала, що за перші шість місяців цього року в Німеччині було зареєстровано близько 11 тис. банкрутств компаній. Це найвищий показник майже за 10 років.

“У першій половині 2024 року компанії продовжують боротися з наслідками рецесії 2023 року, триваючими кризами та слабким економічним розвитком. Усе це підточує стан багатьох компаній”, — пояснив керівник відділу економічних досліджень Creditreform Патрік-Людвіг Гантцш.

Аналітики Creditreform очікують, що неплатоспроможність німецького бізнесу продовжить зростати протягом цього року. За оцінками фахівців, зростаюча кількість банкрутств відображає “проблеми минулих криз”.

Дослідники відзначають, що в цьому півріччі значно більше середніх і великих компаній були змушені подати заяву про банкрутство. Найвідоміші випадки — компанії Galeria Karstadt і FTI-Touristik.

У Creditreform вважають, що банкрутства, які були зареєстровані з січня по червень 2024 року, зачепили близько 133 тис. співробітників. В аналогічний період минулого року цей показник зупинився на позначці в 125 тис. осіб.

Як писали раніше Investory News, стартап з виробництва електрокарів Fisker оголосив про банкрутство.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram