Новини
12 Грудня 2019
930

Суд наклав арешт на активи власника “Дельта Банку” Миколи Лагуна

Мова йде про суму у розмірі 690 мільйонів гривень

Північний апеляційний господарський суд за позовом Фонду гарантування вкладів фізосіб наклав арешт на активи, що належать власнику “Дельта Банку” Миколі Лагуну, про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів.

“Суд задовольнив апеляційну скаргу Фонду на ухвалу Господарського суду Києва від 02.10.19 про стягнення з Лагуна шкоди, завданої банку та його кредиторам у розмірі 691,297 млн грн та заборонив йому вчиняти будь-які дії щодо відчуження майна в межах суми стягнення”, – йдеться у повідомленні.

У Фонді гарантування зазначили, що це забезпечить реальне виконання судового рішення у разі задоволення судом позовних вимог. “І є першим прикладом застосування судом розумного підходу встановлення балансу інтересів кредитора у цій категорії справ”, – наголосили в ФГВФО.

Зазначається, що за іншим позовом Фонду, у якому Лагун є відповідачем спільно з 7 іншими пов’язаними особами “Дельта Банку”, Північний апеляційний господарський суд 27.11.2019 підтвердив ухвалу суду першої інстанції щодо залишення цього колективного позову без розгляду через нібито порушення правил об’єднання позовних вимог.

У Фонді заявили, що готують касаційну скаргу, оскільки під час прийняття рішень про залишення позову без розгляду були допущені процесуальні помилки.

Нагадаємо, на днях у Фонді гарантування вкладів України оголосили, що планують продаж активів ліквідованих банків на загальну суму 5,7 млрд грн. АТ “Дельта Банк” увійшов за сумою виставлених на продаж активів (482,17 млн грн) до Топ-10 банків.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram