Новини
25 Червня 2024
73

США виділили $8,3 мільйона на друк українських підручників

За ці кошти буде надруковано підручники для 1-2 класів

На друк $3,2 млн примірників підручників для українських школярів 1-2 класів уряд США виділив $8,3 млн, поінформувала пресслужба Міністерства освіти і науки України.

За даними МОН, реалізують цю ініціативу вже до початку нового навчального року.

“Закупівля підручників відбуватиметься за конкурентною і прозорою процедурою: фінансування на друк спрямують українським видавництвам, які перемогли в конкурсі, — отримали гриф МОН та набрали від 10 тис. голосів за результатами вибору закладів загальної середньої освіти”, — поінформували в міністерстві.

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що ці підручники будуть виготовлені в Україні та доставлені у понад 12 тис. шкіл по всій країні.

Він уточнив, що такий крок покликаний підтримати українське книговидавництво після того, як рф зруйнувала друкарню “Фактор-Друк” у Харкові — одну з найбільших у Європі.

“Харківські друкарні виробляють значний відсоток усіх книжок в Україні, включно з підручниками для українських дітей. Завдаючи удари по цих друкарнях, рф атакує українську систему освіти. Ми не дозволимо рф досягти успіху”, — заявив Салліван.

В Офісі Президента висловили вдячність США за фінансування друку підручників для українських дітей для 1-2 класів.

“Вдячні раднику з нацбезпеки Президента США Джейку Саллівану та адміністрації США за фінансування друку підручників для українських дітей для 1-2 класів”, — зазначив керівник ОП Андрій Єрмак.

Він заявив, що рф продовжує атакувати цивільну інфраструктуру і після жорстокого нападу росіян на українські друкарські підприємства під загрозою опинився освітній процес.

“Разом з нашими партнерами зі США ми активно працюємо над додатковими засобами протиповітряної оборони та іншими можливостями, щоб виграти війну та захистити наших людей”, — зазначив керівник ОП.

На його думку, ініціативи щодо допомоги Україні з книгами є життєво важливою для майбутнього, адже це дозволяє українським дітям, які навчаються в бомбосховищах, не пропускати заняття.

Нагадаємо, третя за величною оборонна компанія світу заходить в Україну.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram