Новини
6 Липня 2022
330

США постачають за кордон нафту зі стратегічних запасів

Минулого місяця було експортовано близько 5 млн барелів

У червні поточного року США зі стратегічного запасу нафти експортували близько 5 млн барелів, повідомляє Interfax Україна.

Згідно з даними американської митниці, 470 тис. барелів нафти було відправлено до італійського Трієста зі складу в Техасі. У Трієсті проходить трубопровід, яким нафта надходить на нафтопереробні заводи в Центральній Європі.

Підрозділ французької нафтової компанії Total Energies — Atlantic Trading & Marketing (ATMI) — експортувала 2 партії по 560 тис. барелів кожна, свідчить митна статистика.

Вантажі сирої нафти зі стратегічного резерву також прямували до Нідерландів та на нафтопереробний завод Reliance в Індії, повідомило джерело в галузі.

Експорт палива зі стратегічних запасів свідчить про спроби Вашингтона скоротити втрати західних союзників на тлі їхніх відмов від російських поставок. Водночас вивезення нафти за кордон ускладнює становище президента США Джо Байдена на тлі різкого зростання цін на бензин та дизельне паливо у США.

Минулого місяця стратегічний запас нафти у Сполучених Штатах скоротився до найнижчого рівня з 1986 року.

Наприкінці березня поточного року Байден заявив, що ухвалив рішення спрямовувати на ринок зі стратегічного запасу США в середньому по 1 млн барелів нафти на добу протягом найближчих шести місяців.

За словами американського президента, це найбільший обсяг вивільнення нафти зі стратегічного запасу США в історії.

Нагадаємо, що Канада може експортувати нафту й газ до Європи. Наразі йдуть переговори, яким чином можна було б експортувати зі східного узбережжя країни.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram