Новини
1 Травня 2024
132

Скільки доходів задекларували громадяни за 2023 рік

Декларації подали понад 172 тисячі українців

В Україні завершилася кампанія декларування доходів громадян за 2023 рік. Станом на 1 травня декларації подали понад 172 тис. українців, повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

“У поданих деклараціях задекларовано річний дохід у сумі 218,5 млрд грн, а податкові зобов’язання до сплати в бюджет ПДФО у сумі 4,8 млрд грн, що на 2,1 млрд грн більше ніж торік, військового збору — 0,9 млрд грн, що на 0,4 млрд грн, більше, ніж в аналогічному періоді минулого року”, — написав Гетманцев.

Кількість громадян, які за результатами 2023 року задекларували річний дохід у сумі понад 1 млн грн становить 10,7 тис. осіб (+1,2 тис. осіб порівняно з минулим роком), в яких визначено до сплати ПДФО та військового збору понад 1 млрд грн.

“Варто зазначити, що значна частина громадян подали декларації з використанням сервісу ДПС щодо предзаповнення декларації, зокрема таким сервісом скористалися більше ніж 120 тис. громадян”, — наголосив голова комітету.

Нагадаємо, $565 мільйонів приніс експорт ІТ-послуг Україні у березні.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram