Драйв
17 Травня 2019
3 016

Розумні гаджети: З турботою про здоров’я

10 розумних гаджетів, що стануть у нагоді бізнесменам, які дбають про власне здоров’я

Шалений ритм життя майже не лишає нам часу на турботу про себе. І тут на допомогу здатні прийти wellness-gadgets – новітні технології і прилади, чиє пряме покликання – покращення нашого здоров’я, самопочуття й емоційного стану. Investory News визначили 10 найкращих.

Фітнес-браслет


Сенсорний фітнес-браслет обрамлений у чорну або кольорову смужку на зап’ястку викликає тільки одну асоціацію – здоровий спосіб життя. Цей гаджет популярний серед тих, хто звик (або тільки вчиться) бути активним, підтримувати свою вагу, контролювати здоровий сон.

Фітнес-браслет багатофункціональний: він вимірює кількість пройдених кроків і відстані, розраховує витрачені калорії, лічить серцеві скорочення, відслідковує режим сну. Щоб аналізувати всю цю інформацію, необхідно синхронізувати його зі смартфоном.

Браслет частково замінить фітнес-тренера – коли ви засидитесь, він завібрує, нагадуючи, що прийшов час пройтися, зробити паузу і прогулятися.

А ще, він неначе зменшена копія смартфону – відображає вхідні дзвінки, виводить на дисплей смс-повідомлення, вимикає при потребі звук дзвінка і будильник, показує прогноз погоди тощо.

Фітнес-браслети зручні тим, що вони водонепроникні та протиударні, стійкі до перепадів тиску, захищені від проникнення пилу. Останні моделі гаджетів ще більш вдосконалені. Приємно тішить значне посилення батареї – час без живлення збільшився до 20 днів.

Вартість такого гаджету починається від 600 грн.

Персональний очищувач повітря

Антибактеріальний персональний очищувач повітря Air Oasis – поки що новинка у сегменті wellness-гаджетів в Україні. Зважаючи на стан екології, цей розумний прилад скоро стане невід’ємною частиною нашого життя.

Виконаний у вигляді кулону, зручний і простий у використанні. Основна функція – свіже, очищене повітря, зменшення ризиків алергії та вірусних захворювань. Він справляється з мікробами у повітрі, пилом, неприємними запахами, офісним пилом або пліснявою від кондиціонеру.

Очищувач витривалий – заряду вистачає на 180 годин роботи. Оснащений однією кнопкою та одним індикатором. Легкий – 28 грам.

Air Oasis генерує негативно заряджені іони: більше 3 тис на см куб (аніонів/см куб.) в той час, як цілюще морське чи гірське повітря має показники від 2,5 тис до 4 тис іонів на см куб.

Тобто, очищувач повітря покращить захисну функцію організму і роботу серцево-судинної системи, полегшить протікання хвороби. З корисного: сон стане спокійнішим і міцнішим, підвищиться працездатність і концентрація уваги.

А ще іонізоване повітря має антиоксидантні властивості та уповільнює процеси старіння. Wellness-новинка здатна навіть запобігти утворенню злоякісних пухлин і попередити онкозахворювання органів дихання.

Вартість такого гаджету починається від 1500 грн. 

Бездротові навушники з нейростимулятором мозку

Бездротові навушники з нейростимулятором мозку Halo Sport від компанії Halo Neuroscience створені для покращення пам’яті м’язів під час тренувань шляхом використання електричних імпульсів.

Прилад синхронізують зі смартфоном через спеціальний додаток. Тоді він дозволяє збільшити ефективність бігу, жиму, присідань, стрибків, поїздок на велосипеді, плавання тощо. Оптимальна тривалість підготовки до тренувань з Halo Sport – 20 хвилин. Розминатися ви можете під музику чи без неї. Потім аксесуар знімається, і можна переходити до інтенсивних занять.

Час автономної роботи – приблизно 2,5 години. Працюють навушники від вбудованого акумулятора, розрахованого на 8 сеансів по 20 хвилин.

Також аксесуар корисний для навчального процесу:  вивчення будь-чого, що потребує повторення, як то музика або іноземна мова. Через три пласти з масажними шипами, що кріпляться на ободок навушників, передаються електричні імпульси в частину мозку, яка відповідає за м’язову пам’ять.

Ще у гаджеті використана концепція “нейропрімінг”, що підвищує дрібну моторику. Бейсболісти Сан-Франциско, наприклад, використовували такі навушники, готуючись  до четвертої перемоги World Series.

Вартість такого гаджету починається від 18000 грн.

Beauty-гаджет для ліфтингу

Wellness-гаджет для жінок. Розумний помічник подбає про здоров’я і красу шкіри обличчя. Наприклад, TOUCHBeauty дозволяє виконувати холодний і гарячий ультразвуковий масаж, впливає на клітини шкіри за допомогою звукових вібрацій. Результат – розгладження дрібних зморшків, підвищення тонусу м’язів і підтягнення овалу обличчя, візуальне омолодження.

Для досягнення ефекту гаджетом достатньо користуватися всього 5 хвилин на день. Він сам корегує час процедури: сеанс триватиме стільки, скільки радять фахівці.

Поєднання холодної та гарячої технік масажу робить шкіру більш гладкою, пружною і свіжою, позбавляє втоми, повертає обличчю здоровий колір. А глибоке проникнення ультразвукових вібрацій сприяє розслабленню м’язів і виробленню колагену.

Вeauty-помічник компактний. Заряджається від будь-якого джерела з USB роз’ємом.

Вартість такого гаджету починається від 700 грн.

Розумний кардіограф Kardia Mobile

Гаджет дозволяє відстежувати стан серця в будь-який час і в будь-якому місці. Kardia Mobile постачає електрокардіограму медичного класу (ЕКГ) на смартфон всього за 30 секунд. Для цього необхідно поєднати гаджет зі спеціальним додатком на телефоні.

Розумний гаджет точно виявляє аномалії у роботі серця чи серцевого м’яза, а зібрані дані відправляються на додаток, планшет або фітнес-браслет.

Якщо в цю хвилину не має змоги відвідати лікаря – можна відправити йому електрокардіограму і отримати онлайн консультацію. Всі результати досліджень зберігаються у додатку.

Розмір пристрою мініатюрний – не перевищує габарити кредитної картки, а для його роботи необхідна звичайна батарейка CR2016 – її вистачить більш ніж на 10 тис ЕКГ.

Вартість такого гаджету починається від 3900 грн.

LARQ Water Bottle

LARQ Water Bottle – пляшечка для води, в яку вбудовано ультрафіолетову лампу, що очищує стінки місткості від шкідливих бактерій. З нею можна забути про боротьбу з неприємним затхлим запахом або за сумнівну якість води. Одне натискання кнопки, 60 секунд – і більшість мікробів ліквідовано.

Вміст пляшки – 0,5 л води. Для її виготовлення виробники використали нетоксичні, безпечні короткохвильові промені UV-C.

Багаторазова пляшка повністю ізольована, має два термошари, що зберігають температуру води протягом 24 годин.

Лампа працює від батареї. Одного заряду вистачає на 1-2 місяці. Перезарядження  акумулятору відбувається через водостійкий роз’єм USB.

Вартість такого гаджету починається від 2500 грн.

Смарт-ваги

Смарт-ваги – незамінний помічник для тих, хто стежить за своєю вагою. З їх допомогою можна збирати інформацію про: частку жиру, води, м’язів, кісткової тканини і так далі. Пристрій автоматично розраховує індекс маси тіла. Встановлює можливість виникнення ожиріння і його рівень задля своєчасного зниження ваги.

Синхронізується зі смартфонами через Bluetooth. У ваги вмонтовано модуль пам’яті, де зберігається інформація про кількох користувачів. На дисплей виводяться параметри для швидкого отримання даних.

Вмикання і вимикання приладу відбувається автоматично, живиться від батарейок, які встановлюються в спеціальний відсік. Для зручності користування на ніжки домашнього контролера ваги наноситься гумове покриття, щоб забезпечити надійну фіксацію на поверхні.

Вартість такого гаджету починається від 700 грн.

Вітамінометр

Інноваційний гаджет вітамінометр Vitastiq 2 BT разом з мобільним додатком визначає вміст вітамінів і мінералів в організмі людини. Це бездротова версія першого у світі персоніфікованого вітамін-трекера, сумісного зі смартфонами і планшетами.

Вітамінометр “носиком” прикладають до частин тіла, які необхідно проаналізувати. Результат перевірки виводиться на екран смартфону. Унікальність пристрою в тому, що він надасть інформацію про кількість вітамінів в різних ділянках організму. Також підкаже, якими вітамінами і мікроелементами варто збагатити раціон.

Вартість такого гаджету починається від 3700 грн.

Lumo Lift: “ні” сутулості

Lumo Lift – коректор постави та фітнес-трекер. Крім постави, пристрій відстежує ходьбу, біг, інші рухи, кількість витрачених калорій, скільки часу спина знаходилася у правильному стані.

Функція PowerUp вмикає помірну вібрацію, щойно користувач починає сутулитися, делікатно нагадуючи, що треба тримати поставу. Але за бажанням цю функцію можна вимкнути і відстежувати поставу за допомогою мобільного додатку Lumo Lift app. Протягом дня девайс періодично надсилатиме push-повідомлення з персоніфікованими ідеями та рекомендаціями.

За розмірами гаджет маленький. Виконаний у формі прямокутного ґудзика 25,5х46 мм. Товщина коректору – 7 мм.

Батареї Lumo Lift вистачає на 5 днів, а для повного живлення знадобиться 2 години.

Вартість такого гаджету починається від 3590 грн.

Інтелектуальна скакалка

Розумна скакалка Smart Rope фіксує результат в реальному часі. Це можливо завдяки 23 світлодіодам, вмонтованим у шнур скакалки.

До гаджета розроблено спеціальний додаток SmartGym, який вирахує спалені калорії та тривалість тренування. Можна обрати інтервальне заняття, під час якого навантаження буде змінюватися і витрачатися ще більше калорій.

Девайс живиться за 2 години через міні-USB-порт на ручці скакалки, зарядка забезпечує місяць щоденних тренувань. А щоб під час стрибків руки не ковзали, на ручки Smart Rope одягаються кольорові силіконові накладки.

Гаджет випускається різної довжини з урахуванням зросту, синхронізується з системами iOS, Android або Windows Phone.

Вартість такого гаджету починається від 2400 грн.

Більше новин та актуальних матеріалів у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram