Новини
8 Січня 2020
457

Прогноз: У 2020 році на світову економіку чекає уповільнення темпів зростання

Проте прогнозується світове зростання кількості робочих місць

У 2020 році світову економіку чекає “слоубалізація” – уповільнення темпів зростання. Так, світова економіка зросте на 3,4% за паритетом купівельної спроможності. При цьому в XXI столітті середньорічна величина цього показника становила 3,8%, повідомляє РБК, посилаючись на прогноз консалтингового агентства PwC.

Зазначається, що на фоні уповільнення зростання та збереження напруженості в світовій торгівлі з’являться складності для світових ланцюжків постачання та подальшої економічної інтеграції в масштабах всього світу.

“Джерелом оптимізму” для світової торгівлі експерти називають сферу послуг: очікується, що в нинішньому році показник експорту послуг у світі досягне $7 трлн зі збереженням лідерства США та Великобританії”, – йдеться у дослідженні.

За словами Баррета Купеляна, старшого економіста PwC, наразі потрібно чітко розуміти, що відбувається глобальне уповільнення зростання економіки (“слоубалізація”), яке характеризується продовженням інтеграції й економічного розвитку, але більш повільними темпами, нижчими за середні.

Крім того, у PwC також прогнозують зростання числа робочих місць з “нерівномірністю розподілу”. “Очікується, що країни “Великої сімки” збільшать число робочих місць на 2 млн, а, згідно з прогнозом Міжнародної організації праці (структура ООН), в семи найбільших країнах з економікою, що розвивається, враховуючи Китай та Росію, з’явиться ще 8 млн вакансій”, – зазначили у PwC.

Експерти додали, що у 2020 році чисельність населення планети складе 7,7 млрд осіб (ООН називала таку ж цифру весною 2019 роки) – це на 10% більше, ніж на початку десятиліття. Згідно з прогнозом, найбільше населення зросте в Китаї, Індії та країнах Африки на південь від Сахари.

“При цьому, число людей старше 60 років у світі перевищить позначку 1 млрд”, – повідомили в компанії.

Раніше Investory News писали, що у Morgan Stanley вже з початку 2020 року передбачають зростання світової економіки. На фоні чого за межами США відбудеться ослаблення долара.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram