Новини
21 Червня 2024
98

Погоджено 14 пакет санкції ЄС проти рф

Пакет передбачає нові цільові заходи та максимізує вплив чинних санкцій

Європейський Союз 20 червня погодився запровадити новий пакет санкцій проти росії, повідомило головування Бельгії в Раді ЄС.

“Посли ЄС щойно домовилися про потужний і значний 14-й пакет санкцій у відповідь на російську агресію проти України”, — йдеться в повідомленні.

Цей пакет передбачає нові цільові заходи та максимізує вплив чинних санкцій, закриваючи лазівки.

Офіційні особи з 27 країн ЄС понад місяць обговорювали новий пакет санкцій. Обмеження містять заборону на перевалку російського ЗПГ і план притягнення операторів ЄС до відповідальності за порушення санкцій дочірніми компаніями й партнерами з третіх країн.

Новий пакет санкцій проти росії вперше націлений на постачання зрідженого природного газу (LNG), який кілька держав-членів продовжують купувати, попри те що війна в Україні триває вже третій рік.

14-й пакет санкцій буде офіційно ухвалено 24 червня на засіданні Ради ЄС із подальшою публікацією в Офіційному журналі.

До нового пакету санкцій внесено понад 100 нових фізичних і юридичних осіб, унаслідок чого загальна кількість осіб, які перебувають під санкціями, перевищила 2 200 осіб.

Також передбачено нові заходи щодо послуг обміну фінансовими повідомленнями, так само як і заходи, спрямовані на боротьбу з іноземним втручанням і підривом демократичних систем ЄС за допомогою нових правил фінансування з боку рф.

Окрім того, передбачено низку транспортних заходів, щоб уникнути обходу повітряним, автомобільним і морськими шляхами, і нові обмеження на експорт товарів і технологій подвійного призначення, зокрема в третіх країнах, і продукцію, що сприяє розвитку промислового потенціалу рф.

Нагадаємо, на рф більше не торгуватимуть доларом та євро.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram