Новини
7 Серпня 2023
380

Південна Корея дозволить бізнесменам їздити до України

Вони братимуть участь у проєктах реконструкції та відновлення країни

Цього місяця офіційні особи заявили, що уряд Південної Кореї планує дозволити бізнесменам в’їжджати до України для проєктів реконструкції, зробивши винятки із заборони на в’їзд до країни з лютого минулого року, пише Yonhap.

Згідно з детальними планами, уряд встановить обмеження на кількість подорожуючих бізнесменів не більше ніж 30, а тривалість їх перебування буде обмежена двома тижнями на поїздку, повідомили джерела.

Відповідно до корейського законодавства вони подорожуватимуть за “винятковим використанням паспортів”, і з цього місяця Міністерство закордонних справ почне отримувати заявки від бізнесменів.

Якщо кількість заявників перевищує ліміт, їм буде запропоновано скоригувати час їх від’їзду, щоб кількість мандрівників не перевищувала квоту.

З огляду на спеціальні вказівки, встановлені для винятків щодо поїздок в Україну, очікується, що багато корейських компаній відвідають країну, щоб вивчити можливості участі в потенційних проєктах реконструкції.

Реконструкцією зацікавилися будівельні та інфраструктурні компанії, підприємства комунального та енергетичного секторів.

На урядовому рівні делегація на чолі з міністром земель Вон Хі Рьоном планує відвідати Україну пізніше цього місяця для обговорення проєкту реконструкції з офіційними особами в Києві.

Окремо Мінпром організовує власну делегацію з енергетичних і заводських компаній, яка планує відвідати Україну в жовтні.

Нагадаємо, розроблено рекомендації з відновлення та розвитку України.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram