Соцмережі
8 Грудня 2022
574

Олексій Тимофєєв: У пошуках нових ринків

До 24 лютого я регулярно публікував пости на тему бізнесу та управління із заголовком “Поради молодому СЕО”. За минулі дев’ять із лишком місяців таких постів у мене не було. Починаю робити це знову, бо Україна воює, але водночас Україна працює. Бізнес виживає, шукає нові точки опори та напрямки розвитку.

Три переконання, з якими треба розлучитися, коли бізнесу потрібні нові ринки.

1. Ринок зайнятий.

Зайнятий ринок — це ринок із доведеним попитом та відпрацьованими гіпотезами. І це подарунок. У тому випадку, якщо ваш бізнес має конкурентні переваги або потенціал для їх формування, а у вас є розуміння, що це таке і як вони працюють.

2. Це не наш профіль.

Профіль вашого бізнесу не визначається історично. Профіль — це похідне від зібраної платформи компетенцій (знання, досвід, технології), а вона може змінюватись і добудовуватись у той бік, в який вам потрібно.

3. Ми не маємо ресурсів.

Ресурси — це зовнішній фактор, не внутрішній. Запам’ятати треба одну просту істину — ресурси є завжди й вони на відстані витягнутої руки. Питання у готовності та здатності їх залучати. Гарний проєкт проб’є будь-який асфальт. Навіть зараз. Тому що у людей з ресурсами стоять ті самі завдання, що й у вас — захист бази та пошук нових точок зростання, дзеркально.

Бажаю успіху та готовий ділитися досвідом з тем, що стосуються виведення компанії на експортні ринки, роботи проти зрілих конкурентів тощо.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram