Новини
4 Серпня 2022
351

Об’єднані Арабські Емірати залучають ІТ-компанії

Тепер вони можуть простіше отримати “золоті візи” в ОАЕ

Міністерство економіки ОАЕ запустило ініціативу під назвою NextGenFDI. Її мета — залучити в державу більше ІТ-компаній і створити для них умови для масштабування. Деяким партнерам обіцяють “золоті візи”.

Ось що передбачає ініціатива NextGenFDI:

• полегшення видачі оптових або “золотих” віз;

• прискорення банківського обслуговування;

• надання стимулів оренді комерційних та житлових приміщень для передових технологічних компаній, які прагнуть переїхати в ОАЕ.

В міністерстві кажуть, що універсального підходу до вибору компаній не існує. Однак компанії з великою кількістю розробників, спеціалістів з обробки даних, інженерів зі штучного інтелекту, фахівців з інтерфейсу та складними профілями програмістів будуть в пріоритеті.

Хто зможе отримати “золоту” візу також не повідомляється. Однак на сайті міністерства економіки вказано, що більшість компаній, які захочуть стати учасниками ініціатив отримають і відповідну візу. Ініціатива NextGenFDI є першим інтегрованим пакетом, який полегшує створення компанії та пропонує банківські, візові послуги та послуги з нерухомості в спрощений спосіб через загальнодержавний підхід.

Ця ініціатива підтримує Національну стратегію ОАЕ із залучення та утримання талантів, а також Національну програму для програмістів, метою якої є створення 1000 нових цифрових компаній.

Нагадаємо, що український освітній хаб почав працювати у Польщі. У Варшаві українців навчатимуть ІТ-професіям.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram