Новини
20 Січня 2023
405

Netflix дозволить обмін паролями

Проте послуга буде платною

Фото: Chris Ratcliffe/Bloomberg

Netflix найближчими місяцями розгорне систему обміну паролями для акаунтів, за використання якої вимагатиме додаткових коштів.

“Наші умови обмежують використання Netflix одним домогосподарством, але нові правила дозволять використовувати свій обліковий запис ширше. Платний обмін дозволить користувачам в багатьох країнах платити додатково, якщо вони хочуть поділитися Netflix з людьми, з якими вони не живуть”, — пише Netflix.

Після запуску платного обміну паролями Netflix очікує певної “реакції скасування” на ринках, але впевнений, що “довгострокові переваги” призведуть до “підвищення загального доходу”. Жодної інформації про ціни, а також конкретну дату запуску нових правил не називають, обмежуючись фразою, що їх широко впровадять “в першому кварталі 2023 року”, тобто десь до квітня.

У жовтні стримінговий гігант запровадив інструмент міграції облікового запису Profile Transfer — він дозволить учасникам чинних облікових записів перейти на використання нового облікового запису, зберігши водночас поточний профіль. Netflix також дозволив дистанційно виходити з облікових записів на окремих пристроях.

У Латинській Америці вже працює пілотна програма, яка стягує додаткову плату з клієнтів (одну чверть базової ставки), якщо інші облікові записи використовують їх реєстраційні дані для входу. У травні звіт Rest of World показав, що тестування пройшло не дуже добре, і передплатники в Перу заявили, що не були офіційно сповіщені про цю політику, а рівні застосування відрізнялися між користувачами.

“Наша робота полягає в тому, щоб трохи підштовхнути користувачів і створити функції, які зроблять перехід до їхніх власних облікових записів легким і простим”, — сказав Пітерс під час звіту про прибутки, відповідаючи на запитання про обмін паролями.

Впровадження платного доступу — один із методів, які Netflix використовує, щоб догодити інвесторам, оскільки зростання кількості передплатників продовжує сповільнюватися. Після першої за майже 10 років втрати користувачів, у четвертому кварталі 2022 року Netflix отримав близько 7,6 млн нових передплатників у світі. Цифра, хоч і перевершує очікування аналітиків, але й дотепер нижча проти 8,2 млн передплатників, які “прийшли” на платформу у той самий період 2021-го року.

У листопаді Netflix запустив дешевшу передплату з рекламою, і каже, що “задоволений першими результатами”. У перший місяць запуску її придбали лише 9% нових передплатників. Приблизно в той самий час повідомлялось, що стримінговий гігант повернув певну суму рекламодавцям після того, як не досяг цільової аудиторії. У грудні згідно з даними Antenna на цей тариф підписалася 15 % нових абонентів.

Нова передплата має деякі обмеження, зокрема відсутність офлайн-завантажень, якість відео 720p та відсутність деякого контенту через ліцензійні обмеження.

“Ми не збираємося бути більшими за Hulu в перший рік, але, сподіваюся, протягом наступних кількох років ми зможемо стати принаймні такими самими великими. Ми б не займалися таким бізнесом, якби не вірили, що він може принести принаймні понад 10% нашого доходу — і, сподіваюся, з часом значно більше”, — сказав Спенсер

Нагадаємо, Netflix відкриває інженерний хаб у Варшаві.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram