Новини
4 Березня 2022
445

НБУ зобов’язав банки працювати без вихідних в умовах воєнного стану

Банки мають забезпечити належну та безперебійну роботу своїх філій та відділень

Фото: прес-служба НБУ

Національний банк України (НБУ) зобов’язав банківські установи працювати без вихідних днів (7 та 8 березня 2022 року) у період дії воєнного стану задля забезпечення потреб населення. Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Як зазначив голова НБУ Кирило Шевченко, в умовах воєнного стану всі банки повинні виконувати свій громадянський обов’язок та працювати без вихідних, надаючи потрібні українцям банківські послуги.

“Для цього банки мають забезпечити належну та безперебійну роботу своїх філій та відділень, в умовах відсутності загрози життю та здоров’ю населення”, — наголосив він.

Наразі система електронних платежів НБУ працює без перебоїв, у штатному режимі відповідно до раніше встановленого технологічного регламенту — 23 години на добу. Інакше кажучи, банки мають змогу здійснювати перекази та міжбанківські платежі майже цілодобово, враховуючи власні потреби та керуючись нормами законодавства України.

Нагадаємо, Національний банк України пояснив, які операції з іноземною валютою доступні сьогодні — як на території країни, так і закордоном. Докладніше — за посиланням.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram