Новини
2 Березня 2022
526

На спецрахунок НБУ для Збройних Сил України перераховано понад 6 мільярдів гривень

Понад 253,5 млн грн в еквіваленті надійшло з-за кордону в іноземній валюті

Фото: НБУ/Flickr

Станом на 2 березня 2022 року на спецрахунок, який Національний банк відкрив для підтримки Збройних Сил України, загалом було перераховано понад 6 млрд грн в еквіваленті.

Як повідомляє прес-служба регулятора, зокрема понад 253,5 млн грн в еквіваленті надійшло з-за кордону в іноземній валюті.

З цих коштів Національний банк вже перерахував на потреби військових понад 1,6 млрд грн, зокрема: на потреби Національної гвардії України — 450 млн грн; на потреби Національної поліції України — 150 млн грн; на потреби Міністерства оборони України — 1,025 млрд грн.

“Наразі залишок коштів на спецрахунку становить 4,53 млрд грн. Нагадаємо, що для допомоги Українській Армії Національний банк відкрив спеціальний мультивалютний рахунок. Перерахувати кошти можна як за реквізитами, так і за допомогою платіжної картки”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Національний банк України послабив низку заборон на операції в іноземній валюті. Так, з 1 березня 2022 року замість повної заборони на видачу готівкових коштів з рахунку клієнта в іноземній валюті встановлено обмеження обсягом до 30 тис. грн на день.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram