Новини
29 Листопада 2022
594

Мінцифри: В які українські стартапи інвестуватимуть найбільше

Дослідження проводили разом із Мінцифри та венчурним фондом TA Ventures

Ukrainian Startup Fund опублікував мапу, де позначені напрями технологічних стартапів, в які найбільш охоче інвестуватимуть в Україні.

Мапа, зокрема, може бути корисною для підприємців, які планують створити стартап і ще обирають сферу, зазначають у Мінцифри.

На мапі позначені перспективні напрямки в галузях будівництва, логістики, харчових та освітніх технологій, кібербезпеки, енергетичного менеджменту, “цифрового здоров’я”, фінансових технологій, соціальної сфери та працевлаштування, а також військових технологій.

У сфері “цифрового здоров’я” пріоритетними визначили напрямки диджитал-терапія та B2B-платформи для підтримки ментального здоров’я, а у сфері військових технологій — захист даних та шифрування.

Це “найбільш важливі та критично необхідні сектори, яким потрібно приділяти увагу вже сьогодні для розвитку України зараз та у післявоєнний час”, зазначають в Ukrainian Startup Fund.

“Саме ці технологічні напрямки сьогодні мають найбільше перспектив і потенціалу з точки зору залучення інвестицій і можливостей для створення якісного продукту й побудови успішної компанії”, — додають у Мінцифри.

Нагадаємо, австралійський мільярдер вкладає $500 млн у відновлення України.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram