Новини
27 Листопада 2020
982

Марк Кьюбан назвав книжку, яка допомогла йому розбагатіти

Прочитавши “Cashing in on the American Dream”, інвестор почав економити кожен цент

Підприємець та інвестор Марк Кьюбан назвав книжку, прочитавши яку у 30 років вирішив розбагатіти. Це книжка Пола Терхорста “Cashing in on the American Dream: How to Retire at 35” (“Заробити на американську мрію: як вийти на пенсію у 35”), яка була опублікована у 1988 році, повідомляє CNBC.

Пол Терхорст, який пропрацював багато років бухгалтером, детально описує, як він зміг вийти на пенсію у 35 років. У книзі він радить витрачати на день не більше ніж $50. “Сьогодні ця сума еквівалентна $110”, — зазначає видання.

Прочитавши “Cashing in on the American Dream”, Марк Кьюбан почав економити кожен цент. “Якщо ви зможете відкласти $1 млн, проживаючи як студент, ви зможете вийти на пенсію”, — наголосив інвестор.

І додав, що його метою було вийти на пенсію, щоб більше часу присвячувати собі. Для того, аби накопичити гроші та досягти мети, майбутній мільярдер наприкінці 80-х і 90-х років харчувався макаронами з сиром та їздив на “найжахливішій машині” — спочатку Fiat X1/9 з дірою у підлозі, пізніше — Buick LeSabre 1966 року випуску.

Після того як Кьюбан заснував MicroSolutions у 1983 році, він “провів довгі сім років без відпустки”. “Хоча первинною метою підприємця було вийти на пенсію у 35 років, він ніколи не переставав працювати, навіть коли розбагатів”, — зазначає видання.

У 1990 році Кьюбан продав MicroSolutions компанії CompuServe за $6 млн, а у 1999 році — Broadcast.com Yahoo за $5,7 млрд в акціях. У 2000 році став мажоритарним акціонером NBA Dallas Mavericks.

Статки Кьюбана оцінюються більш ніж у $4 млрд, він інвестує у різні галузі — від робототехніки, сонячних батарей до корисного печива.

Про історію успіху людини, яка лише за чотири роки заробила мільярд можна прочитати в матеріалі Investory News “Правила бізнесу Марка Кьюбана: Головне — не захоплення, а зусилля, які ви доклали”.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram