Новини
5 Вересня 2022
483

LG додала NFT у свої OLED та LED телевізори

Поки що платформа доступна тільки в США

Компанія LG зацікавилася можливостями NFT. Було запущено нову платформу LG Art Lab, доступну на її телевізорах із webOS 5.0 або пізнішої версії, повідомляє ITC.

Фактично, LG Art Lab є ринок для купівлі та продажу невзаємозамінних токенів, доступний прямо на головному екрані телевізора. Він заснований на мережі Hedera та використовує новий мобільний гаманець LG Wallypto для зберігання цифрових активів. Платформа пропонує функцію зворотного відліку з нагадуванням про вихід NFT.

Поки що скористатися вбудованим у телевізори ринком NFT можуть лише користувачі США.

Платформа LG Art Lab вийшла в не вдалий час. Судячи з щоденного обсягу торгів на OpenSea, публіка втратила інтерес до незамінних токенів.

28 серпня на торговому майданчику було оброблено транзакцій NFT на суму $5 млн, що на 99% менше рекордного значення $405,75 млн, зафіксованого 1 травня 2022 року. За той самий період мінімальна ціна деяких із найбільш популярних колекцій NFT також скоротилася. На початку травня токен Bored Ape Yacht Club коштував щонайменше 153,7 Eth (близько $434 тис. за курсом на той момент). До 28 серпня його можна було купити всього за 73 Eth (трохи більш як $105 тис.).

Нагадаємо, криптобіржа Crypto. com виплатила клієнту $7,2 мільйона замість $68. Помилку помітили лише через 7 місяців.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram