Новини
18 Січня 2022
535

Кількість скарг до бізнес-омбудсмена у 2021 році зросла на 26%

Найбільша їх кількість минулого року надійшла щодо податкових питань

Кількість скарг до бізнес-омбудсмена у 2021 році зросла на 26% — до 2,182 тис., пише Інтерфакс-Україна з посиланням на коментар бізнес-омбудсмена Романа Ващука.

“Минулого року до бізнес-омбудсмена надійшло 2182 скарги, тоді як 2020-го їх було 1737. Це зростання на 26%”, — сказав він в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Як зазначив бізнес-омбудсмен, традиційно найбільша кількість скарг минулого року надійшла щодо податкових питань — 62% від загальної кількості. Ще 14% скарг припадають на дії правоохоронних органів, державних регуляторів — 6%, місцевого самоврядування — 4%, митниці — 3%.

“Зростання кількості скарг, можливо, частково показує те, наскільки гравці ринку знають нас і готові звертатися до нас”, — зазначив Роман Ващук.

Щодо самих скаржників, то 23% із них — це підприємства оптової торгівлі. Ще 17% скарг надійшло від підприємств — представників сільського господарства та гірничодобувної промисловості, 11% — виробничі компанії, а також по 9% — ФОП і підприємства у сфері будівництва та нерухомості, додав Ващук.

За його словами, 74% скаржників — це малі підприємства, тоді як на великий бізнес минулого року припадало відповідно 26% скарг.

Нагадаємо, народний депутат України та член української делегації в ПАРЄ Олена Мошенець розповіла про те, на чому сконцентрується Верховна Рада України у новому політичному сезоні, та чого чекати бізнесу від парламентарів у 2022 році.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram