Новини
5 Жовтня 2021
796

Київстар і Global Office організують підприємницький табір для школярів

Курс розроблений, щоб допомогти підліткам створювати круті проєкти, які можуть перерости у власну справу

Національний телеком-оператор “Київстар” і громадська організація Global Office запускають нову навчальну програму Business Camp, мета якої — допомогти підліткам оволодіти підприємницькими навичками. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу оператора.

“Київстар та Global Office запускають нову навчальну програму Business Camp в інтерактивному онлайн-форматі. Її мета — допомогти підліткам оволодіти підприємницькими навичками й надихнути їх на реалізацію власних бізнес-ідей. Участь у проєктах можуть взяти державні школи з будь-якого регіону України безплатно. Заявки можна подати до 8 жовтня”, — йдеться у повідомленні.

Як розповіла директор з корпоративних комунікацій Київстар Анна Захараш, Business Camp — це міні-MBA для школярів, який допоможе підліткам ознайомитися з прикладними знаннями від розробки ідеї, маркетингу, комунікацій, роботи в команді до отримання авторських прав.

“Цей курс розроблений, щоб допомогти підліткам створювати круті проєкти, які можуть перерости у власну справу. Ми на реальних прикладах розповідаємо про підприємництво і всіх його складових, і даємо амбітним підліткам свій досвід як менторську підтримку”, — зазначила вона.

За словами директора громадської організації Global Office Оксани Нечипоренко, табори GoCamp — це простір свободи, креативності та навичок XXI ст., яке для дітей України пропонують вчителі, волонтери та ментори.

“Символічно, що разом із компанією Київстар, яка є нашим ідейним партнером, ми створили Business Camp, де стартап у 13 років стає новою реальністю. Так ми робимо інвестицію в націю креативних, фінансово свідомих і успішних українців”, — підкреслила вона.

За інформацією Київстар, Business Camp — це три тижні позакласних занять з основ підприємництва для школярів 14-16 років. На учасників чекають зустрічі з відомими українськими підприємцями та топменеджерами, менторська підтримка від експертів Київстар, англомовний клуб з міжнародними волонтерами та можливість презентувати свої бізнес-ідеї досвідченим професіоналам.

Підсумком стане конкурс кращих бізнес-проєктів, щоб закріпити отримані знання та навички. Найцікавіші ідеї будуть винагороджені цінними призами: планшетами, смарт-годинниками та бездротовими навушниками.

Нагадаємо, портал DOU склав рейтинг кращих 100 шкіл за результатами ЗНО-2021. Докладніше — за посиланням.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram