Новини
27 Березня 2022
643

Кабмін до 31 березня обмежив термін подачі заявок на отримання допомоги в межах “єПідтримки”

Нагадаємо, кошти держпідтримки можна витратити без обмежень

Кабінет міністрів Україна (КМУ) до 31 березня обмежив термін подачі заявок на отримання допомоги в межах “єПідтримки”, свідчить урядова постанова від 24 березня 2022 року №353 на “Урядовому порталі”.

“Встановити, що останнім днем подачі запитів (заявок) для отримання допомоги в межах програми “єПідтримка” є 31 березня 2022 року”, — йдеться в постанові.

Як повідомлялося, у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну Кабмін 7 березня затвердив перелік областей, жителі яких можуть отримати одноразову допомогу обсягом 6,5 тис. грн.

Програма поширюється на регіони, де тривають бойові дії: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області, а також Київ.

Такі виплати можуть отримати наймані працівники, за яких сплачено ЄСВ, а також фізособи-підприємці всіх груп, що подали податкову звітність за 2021 рік або за 4-й квартал 2021 р. Щоб отримати виплату, людина повинна працювати на умовах трудового договору, гіг-контракту або іншого цивільноправового договору.

Уряд спрямував на ці цілі 21,45 млрд грн, що дозволяє виплатити по 6,5 тис. грн 3,3 млн осіб. Кошти держпідтримки можна витратити без обмежень.

Спочатку програма “єПідтримка” передбачала виплати вакцинованим від Covid-19 двома дозами українцям обсягом 1 тис.грн і бустерною дозою обсягом 500 грн. Однак витратити ці виплати можна було тільки на обмежені позиції товарів і послуг.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram