Соцмережі
11 Лютого 2021
695

Ігор Ліскі: Хто контрабандою перевозить унікальний австрійський пилок

Бджоли – “контрабандисти”. Унікальний судовий розгляд.
Швейцарських бджіл звинувачують в … контрабанді пилку і нектару з Австрії.
Позивач – Австрійська компанія «Zallzburg», що спеціалізується на виробництві унікального альпійського «дикого меду», звернулася в муніципальний суд із звинуваченням свого сусіда-конкурента – швейцарської фірми «Albert corp».
Суть звинувачення не має аналогів в юриспруденції – контрабанда швейцарськими бджолами австрійських пилку і нектару.
Австрійські бджолярі давно були стурбовані різким зменшенням медозбору. І ось вони з’ясували, що щодня тонни унікальної солодкої продукції переноситься мільйонами швейцарських бджіл через Альпи, а кількість збиральниць за останні роки збільшилася в кілька разів!
Австрійці стверджують, що раніше екологічно чистих альпійських лугів вистачало і Австрії, і Швейцарії. Тепер число швейцарських пасік в прикордонній смузі збільшилася, що загрожує медовому бізнесу в Австрії.
В результаті судового розгляду швейцарці визнали звинувачення на свою адресу справедливими. Зростання активності бджолярів пояснюється збільшенням замовлень на екологічно чистий мед англійською компанією «Medkoff», що виробляє горілку, до складу якої він входить. Зараз попит на неї зріс, відповідно, збільшилася потреба і в меді.
Суд опинився у скрутному становищі. За всіма чинними законами перетин товару через кордон без декларації і виплати мита кваліфікується як контрабанда. У свою чергу, швейцарська фірма повністю відкидає ці звинувачення, називаючи їх абсурдними.
У той же час її представники готові піти на компроміс: якимось чином компенсувати витрати своїх австрійських колег, якщо вони нададуть докази про точну кількість швейцарських бджіл, «незаконно» перетинаючих кордон, і обсяги перенесених ними пилку і нектару.
Суд не знайшов нічого кращого, як запропонувати австрійцям надати ці докази. Тепер тим потрібно винайти спосіб, за допомогою якого можна розрізняти бджіл за національною приналежністю.

🐝 Бджоли – «контрабандисти». Унікальний судовий розгляд. 🐝

Швейцарських бджіл звинувачують в … контрабанді пилку і…

Опубликовано Игорем Лиски Воскресенье, 7 февраля 2021 г.

 

 

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

 

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram