Новини
24 Січня 2021
276

Гарвардська школа бізнесу назвала 3 навички для успіху у 2021 році

Щоб зберегти роботу або отримати нову, потрібно правильно інвестувати час і гроші

Harvard Business School Online назвала три головні “додаткові навички”, які професіонали повинні придбати або вдосконалити у 2021 році. Це грамотність в області науки про дані (data science), лідерство в умовах кризи та розуміння світової економіки, повідомляє Fastcompany. 

Грамотність в галузі науки про дані

Незалежно від вашої посади, якщо ви збираєтеся брати участь у важливих обговореннях у компанії або пропонувати варіанти дій на основі даних, то повинні розуміти основи науки про дані, враховуючи такі теми, як причинність, регресійний аналіз, описова статистика та візуалізація даних.

Чи можете ви розробити гіпотезу, перевірити її за допомогою аналізу та зробити висновки з того, що вам говорять дані? Чи можете ви показати ці дані іншим у формі, яка підтримує ваш висновок і є легко зрозумілою? Існує безліч відносно простих способів вивчити основи науки про дані, включаючи книги й туторіали на YouTube.

Якщо ви шукаєте щось більш надійне, подумайте про онлайн-курси з сертифікатами. Harvard Online запустив курс, який не потребує спеціальних знань математики й кодинга, під назвою Data Science Ready. 

Лідерство під час кризи

Історик Гарвардської школи бізнесу Ненсі Коен розповіла, що потрібно, аби вивести команду з кризи. Коен посилається на відомих історичних діячів: Франкліна Делано Рузвельта, Уїнстона Черчилля та дослідника Антарктики Ернеста Шеклтона, команда якого у 1915 році знаходилася в екстремальних погодних умовах протягом 18 місяців.

Коен назвала чотири ключових якості Шеклтона, яким нинішнім лідерам слід навчитися:

• визнайте невизначеність і свої помилки;

• не ігноруйте страх і регулярно та чесно повідомляйте про ризики та можливі наслідки;

• стежте за настроєм і зміцнюйте моральний командний дух;

• стежте за тим, щоб ваша команда була зайнята й зосереджена на поточних завданнях і цілях.

Розуміння світової економіки

Згідно з визначенням Investopedia, “економіка фокусується на діях людей і пошуку найоптимальнішого рівня вигоди або доцільності”. Не дивно, що існує так багато факторів, які можуть вплинути на дії людей: пандемії, податки, торгові війни, масові заворушення, політика, технології.

Якщо ви розумієте, як всі ці речі — й багато інших — взаємопов’язані, ви зможете пояснити, здавалося б, не пов’язані речі так, як не можуть інші, наприклад конкуренти.

Ось книжки, які стануть доступним введенням в економіку. “Лексус і оливкове дерево: розуміння глобалізації” (1999 р.) і “Світ плоский: коротка історія XXI століття” (2005 р.) Томаса Л. Фрідмана розкривають взаємозв’язок світу з його економічною складовою. А “Фрікономіка” (2005 р.) дає більш особистий та провокаційний погляд на економіку, пояснюючи, як, наприклад, пільги несподівано змінюють суспільство.

Про принципи, якими керується у своїй роботі Білл Гейтс, Говард Шульц та інші можна прочитати в матеріалі Investory News “Шлях до успіху: Поради відомих бізнесменів”.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram