Новини
23 Березня 2023
462

Фінляндія затримала російське вантажне судно

Воно перевозило добрива

російське вантажне судно Swem затримано в порту Котка через санкції ЄС проти росії.

“Це перший випадок, коли санкції ЄС перешкоджали просуванню вантажу в порту Фінляндії”, — сказав виконавчий директор порту Хаміна-Котка Кіммо Наскі, пише Yle.

Наразі судно перебуває за межами порту в очікуванні дозволу на вивіз із країни затриманого вантажу. Міністерство закордонних справ Фінляндії, яке займається з’ясуванням питання, було поінформовано про транспортування добрив минулого тижня.

“При співпраці з владою ми виявили, що вантаж включає добрива, які, ймовірно, належать особі, включеній до списку санкцій ЄС. Згідно з правилами ЄС, активи повинні бути заморожені в разі виявлення”, — сказала керівниця санкційного відділу міністерства закордонних справ Піа Саріваара.

За її словами, ймовірно, вантаж зможе продовжити свій шлях після отримання дозволу. Вона пояснила, що вантаж можуть пропустити, якщо він прямує до третьої країни та необхідний для забезпечення виробництва харчових продуктів.

За непідтвердженою інформацією, партія затриманих добрив становить 20 тис. тонн, її вартість за нинішніми цінами на світовому ринку може становити близько €10-12 млн.

Раніше Investory News писали, що Сі Цзіньпін не бажає впадати у залежність від газу з рф.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram