Новини
6 Липня 2022
532

“Філіп Морріс” може взяти участь у відновленні України

Компанія є ключовим американським інвестором, роботодавцем та платником податків в нашій державі

ПрАТ “Філіп Морріс Україна” може виконувати функції партнера та радника з питань відновлення країни відповідно до концепцій, затверджених напередодні у швейцарському Лугано, оскільки компанія має досвід роботи в Україні в економічному, соціальному, інфраструктурному, екологічному та технологічному напрямах, заявив її генеральний директор Максим Барабаш у бліцінтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

“Філіп Морріс” в Україні є ключовим американським інвестором, роботодавцем та платником податків. І таким ми бачимо своє майбутнє в Україні. На конференції обговорювалися питання відновлення за п’ятьма напрямками: економічним, соціальним, інфраструктурним, екологічним та технологічним”, — наголосив Барабаш.

Він нагадав, що компанія має і досвід відновлення застарілого виробництва у Харкові, і досвід масштабного будівництва “з нуля” у Харківській області, зокрема з підведенням усіх необхідних комунікацій.

Philip Morris International, до якої входить ПрАТ “Філіп Морріс Україна”, — один із найбільших світових виробників тютюнових виробів.

В Україні компанія працює понад 20 років, володіє фабрикою в Харківській області. На підприємствах компанії працюють понад 1,3 тис. осіб. До війни фабрика була експортним хабом для більш як 20 країн світу, зокрема таких великих ринків, як Японія та Єгипет.

ПрАТ “Філіп Морріс Україна” у 2020 році наростило чистий прибуток на 5% проти 2019 року — до 2,73 млрд грн, активи за рік зросли на 18% — до 11,51 млрд грн, а нерозподілений прибуток — на 55,5%, до 7,79 млрд грн.

Нагадаємо, що два найбільших інвестбанки США відмовилися торгувати боргами росії. Адміністрація президента США заборонила американським інвесторам купувати такі активи.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram