Новини
16 Вересня 2022
393

“Дочки” “Роснєфті” переходять під контроль Німеччини

Компанії переходять в довірче управління Федеральному мережевому агентству

Уряд Німеччини взяв під свій контроль “дочок” “Роснєфті” — Rosneft Deutschland GmbH (RDG) і RN Refining & Marketing GmbH, повідомляє Der Spiegel з посиланням на повідомлення Міністерства економіки Німеччини.

Згідно з даними видання, компанії перейдуть в довірче управління Федеральному мережевому агентству до лютого 2023 року. А саме рішення набуде чинності сьогодні, 16 вересня.

У Мінекономіки ФРН пояснили, що передали Rosneft Deutschland GmbH (RDG) і RN Refining & Marketing GmbH під держконтроль, щоб не припиняти діяльність трьох нафтопереробних заводів у Шведте, Карлсруе та Фобурге-ан-дер-Донау. Річ у тім, що постачальники важливих для НПЗ послуг і клієнти відмовлялися працювати з компанією “Роснєфть”, її дочірніми підприємствами в Німеччині, а також нафтопереробними заводами за участю російської компанії.

Як уточнює Der Spiegel, тільки на частку Rosneft Deutschland припадає близько 12% німецьких нафтопереробних потужностей. Це одна з найбільших в країні нафтопереробних компаній, яка постачає паливом більшу частину Північно-Східної Німеччини.

Як писали раніше Investory News, всупереч санкціям грецьке судно перевозило російське вугілля.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram