Новини
7 Березня 2023
331

Чи може ChatGPT вдосконалити державне управління

Мінцифри вивчає можливості ChatGPT у розвитку цифрової інфраструктури

Міністерство цифрової трансформації досліджує ChatGPT та розглядає його можливості у вдосконаленні державного управління та розвитку цифрової інфраструктури, пише Укрінформ.

“Поки цей інструмент корисний лише на базовому рівні — він допомагає розв’язувати рутинні завдання та сприяти більш ефективному виконанню тієї чи іншої роботи. Що стосується розв’язання складних задач, то ми розуміємо, що цифровізація — це не тільки технічний, а й творчий процес. Але ми досліджуємо цей інструмент та розглядаємо його можливості у вдосконаленні державного управління та розвитку цифрової інфраструктури”, — розповів керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифри Мстислав Банік.

Банік зазначив, що ChatGPT — штучний інтелект (ШІ), який працює на основі технології глибокого навчання. Це дозволяє йому збирати та обробляти величезну кількість інформації. Водночас можливості ШІ постійно зростають, оскільки він із кожним днем навчається на нових даних.

Із середини лютого чат-бот ChatGPT зі штучним інтелектом, розроблений компанією OpenAI, став доступний в Україні.

Це сталося завдяки тому, що Україну вилучили зі списку країн, у яких заблокований чатбот зі штучним інтелектом ChatGPT. Цьому сприяли офіційні листи та дзвінки Міністерства цифрової трансформації до розробників інструменту.

Раніше Investory News писали, що Daily Mirror використовуватиме ChatGPT для написання статей про погоду та трафік.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram