Новини
11 Червня 2024
70

Безмитний експорт до Канади продовжено на рік

Звільнення від мит української продукції триватиме до 9 червня 2025 року

Канада продовжила на рік термін дії звільнення від митних зборів на товари, що походять з України. Це рішення забезпечує продовження безмитного імпорту української продукції до Канади, яке діє з 9 червня 2022 року, написала міністр економіки Юлія Свириденко.

“Ми щиро вдячні нашим канадським партнерам за підтримку української економіки шляхом збільшення експорту та тимчасової відмови від мит​​і торгових зборів на імпорт з України. Це неоціненний внесок у нашу стійкість”, — написала вона.

На сайті уряду Канади вказано, що згідно з наказом SOR/2024−111, безмитний імпорт української продукції, запроваджений 9 червня 2022 року, триватиме до 9 червня 2025 року.

Звільнення від митних платежів надається товарам українського походження, які пройшли останній виробничий процес, окрім мінімальних операцій, в Україні. Під мінімальними операціями маються на увазі збереження товару, пакування, розведення водою тощо.

Крім звільнення від митних зборів, також скасовуються антидемпінгові та компенсаційні мита, сплачувані відповідно до Закону про спеціальні імпортні заходи, на товари, які набули своїх основних характеристик в Україні.

Для отримання пільг імпортер має подати заяву протягом двох років після ввезення товарів. Водночас заборона на імпорт товарів з окремих регіонів України згідно із санкціями за Законом про спеціальні економічні заходи залишається в силі.

Як писали раніше Investory News, Brexit негативно вплинув на експорт британського одягу до ЄС.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram