Соцмережі
23 Серпня 2019
811

Андрій Коболєв: Програма “Газовий запас”

Нафтогаз пропонує купувати газ за літніми цінами

Багатьох українців турбує прогнозоване здорожчання газу взимку та й взагалі його доступність, враховуючи плани Росії організувати чергову “газову війну”. Щоб гарантувати газопостачання та захистити споживачів від підвищення цін, ми активно закачуємо газ до підземних сховищ.

Але якою буде зимова ціна, прогнозувати складно. Україна взяла на себе зобов‘язання забезпечувати ринкові ціни на газ з 1 січня 2020 року, і це зараз відображено в постановах уряду.

Щоб дати вам більше контролю над ситуацією, ми запускаємо продукт “Газовий запас”, скористатися яким зможе кожен житель України, який купує газ.

Суть пропозиції дуже проста: ви можете заздалегідь придбати необхідний вам обсяг газу за фіксованою літньою низькою ціною. А використати його – взимку.

Пропозиція діятиме до 25 вересня. Відпускна ціна Нафтогазу – 4874,42 (без ПДВ, вартості транспортування, розподілу і маржі газзбутів). Купити за цією ціною можна до 25 тис. кубометрів на одну родину.

Для максимальної зручності споживачів Нафтогаз запропонував усім “газзбутам” реалізувати цю програму спільно. Щоб скористатися пропозицією, зателефонуйте своєму постачальнику газу.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

 

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram