Новини
20 Травня 2022
606

Аграрії залучили понад 28 мільярдів гривень кредитів

Кредитні гроші отримано на пільгових умовах

Станом на 18 травня, українські сільгоспвиробники отримали кредитів на суму понад 28 млрд грн, з них за портфельними гарантіями — понад 18 млрд грн, повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

“Станом на 18 травня 11317 аграріїв отримали кредити на суму 28,1 млрд грн, з яких за програмою портфельних гарантій 80% — 18,6 млрд грн”, — йдеться в повідомленні.

У Мінагрополітики зазначають, що за тиждень залучено майже 4 млрд грн кредитних ресурсів.

Найбільш активно кредитуються аграрії Кіровоградської (3,7 млрд грн), Київської (2,8 млрд грн), Вінницької (2,5 млрд грн), Одеської (2,3 млрд грн) та Дніпропетровської (2,3 млрд грн) областей.

На 16 травня уповноважені банки за державною програмою “Доступні кредити 5-7-9%” видали 40486 кредитів на загальну суму 110,1 млрд грн. Аграріям пільгове фінансування надається для посівної кампанії, а також підтримки та активізації підприємницької діяльності. Його одержують аграрії, що підпадають під визначення с/г товаровиробника. Максимально можлива сума кредиту — 60 млн грн під 0% з гарантією від уряду України на рівні 80%.

Нагадаємо, що “зерновою війною” путін намагається роз’єднати світову спільноту. Країни G7 наразі активно шукають альтернативні шляхи експорту українського врожаю.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram