Нові екземпляри можуть назавжди змінити наш погляд на звичні речі
CES — найбільша у світі виставка споживчої електроніки. Через пандемію коронавірусу цього року захід проводили в онлайн-форматі, через що анонсів було значно менше, ніж зазвичай. Проте, виробники знову знайшли, чим нас здивувати, повідомляє Rusbase. Тож, найдивніші гаджети цього року.
Конструктор помади
Міжнародна косметична компанія L’Oréal презентувала Yves Saint Laurent Rouge Sur Mesure Powered by Perso — гаджет, який дозволяє в домашніх умовах створювати власні персоналізовані помади.
Замість картриджів використовується 12 відтінків колекції YSL Velvet Cream Matte Finish у чотирьох колірних гамах — червоній, персиковій, нюдовій та фуксії. Щоб розробити власний відтінок, користувачеві необхідно обрати гаму, під’єднатися до додатка й “приміряти” на собі можливий результат.
Яскравість, глибину кольору та інші параметри можна регулювати у режимі реального часу. Наразі пристрій доступний за попереднім замовленням у США, а до вересня 2021 року L’Oréal планує зробити його масовим.
Унітаз з функцією аналізу здоров’я
Гаджет майбутнього від японської компанії Toto — wellness-унітаз, який аналізує стан організму та надає персоналізовані рекомендації з харчування.
На виставці був презентований концепт пристрою, у продаж він надійде “найближчі декілька років”.
Згідно з проєктом, щоб отримати дані про своє здоров’я, потрібно встановити спеціальний додаток, який синхронізується з пристроєм, транслює статистику та відправляє повідомлення з рекомендаціями. Як розробники захищатимуть настільки чутливі персональні дані — питання відкрите.
Симулятор кота
Qoobo — це пухнаста подушка з хвостом, яка імітує вібрації та муркотіння кішки. За задумом творців, пристрій повинен допомогти користувачеві зняти тривогу та розслабитися.
Стартап Yukai Engineering працює над Qoobo декілька років, перша версія пристрою була презентована на CES 2020. За словами засновників, попит на гаджет значно виріс після того, як було введено карантинні обмеження.
Наразі користувачам доступна повнорозмірна версія Qoobo за $149 і зменшена — Qoobo Petit за $80 у сірому, коричневому, чорному або білому кольорі на вибір.
Пульт від телевізора на сонячній батареї
Більше не потрібно турбуватися про заміну батарейок у пульті дистанційного керування — досить переконатися, що він лежить поруч з вікном. Новий ТВ-пульт від Samsung також можна зарядити від яскравого штучного світла або через роз’єм USB Type-C.
Розробники підрахували, завдяки їхнім вирішенням відходи у вигляді батарейок ААА скоротяться на 99 млн одиниць. Щоб ще більше скоротити негативний вплив на екологію, Samsung використовуватиме матеріали з перероблених пластикових пляшок під час виробництва пульта.
Найрозкішніша ванна у світі
Компанія Kohler презентувала на виставці свою концепцію ванної кімнати майбутнього, яка включає змішувач з голосовим управлінням, безконтактну сантехніку та родзинку програми — квадратну ванну за $16 тис.
Творці надихалися японською практикою сирин-йоку, яку також називають практикою “лісових ванн”. В її основі — тривалі прогулянки лісом, спрямовані на зняття стресу та зміцнення імунітету.
Stillness Bath від Kohler оснащена функціями аромотерапії, “туману” та адаптивного освітлення, вода до неї надходить не зі змішувача, а через отвір на дні. Для тих, хто не може дозволити собі максимальну комплектацію, компанія розробила lite-версію за $6,2 тис.
Розумні двері для собак
Американська компанія MyQ Pet Portal розробила автоматизовані двері для собак за $3 тис. Пристрій оснащений двома камерами з роздільною здатністю 1080p, які передають відео на смартфон користувача. Крім цього, у двері вбудовано два динаміки, які дозволяють дистанційного розмовляти з вихованцем.
Гаджет розрахований на невеликих собак вагою від 4,5 до 40 кг. Всі їх взаємодії з дверима фіксуються в додатку, який також дозволяє відкривати або блокувати вхід.
На додаток можна придбати нашийник з Bluetooth-сенсором, який автоматично відкриватиме двері при наближенні до неї. Базовий пристрій MyQ Pet Portal розроблено з пластику, проте охочі можуть придбати дерев’яну модель за $4,5 тис.
Маска для обличчя за $150
Китайський стартап AirPop презентував Active + Halo Smart Mask — маску з тканини для обличчя з фільтром і можливістю синхронізації зі смартфоном.
Додаток сигналізує користувачеві, коли необхідно замінити фільтр, а також аналізує якість повітря та стежить за диханням, особливо в “активному” режимі, призначеному для тренувань.
Маска заряджається від спеціальної батарейки-таблетки, яку потрібно змінювати кожні шість місяців.
Пристрій доступний для попереднього замовлення за ціною у $150, в комплекті користувач отримає чотири змінних фільтри — кожен новий обійдеться ще у $25.
Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram
Ми у соцмережах