Для бізнесу ресурс надає рекомендації щодо безпечного імпорту, а також інформацію про те, як повідомляти державу про продукцію, що не відповідає вимогам безпечності
Міністерство економічного розвитку і торгівлі запустило базу небезпечної нехарчової продукції. Наразі, на ресурсі вже розміщено інформацію про кілька видів товарів для дітей.
Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку на своїй сторінці у Facebook.
“Запущено всеукраїнську базу небезпечної нехарчової продукції від Мінекономрозвитку – наш аналог європейського Rapex. Що це дає споживачу? Можливість перевірити безпечність продукції, яка його цікавить. Зараз на ресурсі є декілька дитячих товарів. Вказано, який тип ризику несуть іграшки, як саме вони можуть зашкодити. Класну та корисну інформацію: як купувати онлайн безпечно, що робити у разі придбання небезпечної техніки чи іграшок, як і куди звертатись у випадку порушення прав. Контактні дані усіх органів ринкового нагляду та чітко вказану сферу їх повноважень”, – ідеться в повідомленні.
#Нотатки_споживача #перемогаПрацюємо над діджиталізацією далі 😉 Запущено всеукраїнську базу небезпечної нехарчової продукції https://uvaga.gov.ua від Мінекономрозвитку – наш аналог європейського Rapex.Що це дає споживачу?📍 Можливість перевірити безпечність продукції, яка його цікавить. Зараз на ресурсі є декілька дитячих товарів. Вказано, який тип ризику несуть іграшки, як саме вони можуть зашкодити.📍 Класну та корисну інформацію: як купувати онлайн безпечно, що робити у разі придбання небезпечної техніки чи іграшок, як і куди звертатись у випадку порушення прав.📍 Контактні дані усіх органів ринкового нагляду та чітко вказану сферу їх повноважень. Більше не будемо плутатися ;)Що це дає бізнесу?📌 Рекомендації щодо безпечного імпорту у легкому форматі.📌 Інформацію про те, як повідомляти державу про продукцію, яка не відповідає вимогам безпечності.📌 Загальні поради для виробників, розповсюджувачів та імпортерів іграшок.Хай все буде безпечно.
Опубліковано Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Вівторок, 16 липня 2019 р.
У міністерстві зазначили, що для бізнесу цей ресурс надає рекомендації щодо безпечного імпорту в легкому форматі, а також інформацію про те, як повідомляти державу про продукцію, що не відповідає вимогам безпечності, та загальні поради для виробників, розповсюджувачів та імпортерів іграшок.
Раніше Investory News повідомляли, що Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) України схвалила рішення про застосування антидемпінгових заходів щодо імпорту на територію країни цементних клінкерів і портландцементу з РФ, Білорусі та Молдови.
Більше новин та актуальних матеріалів у нашому каналі в Telegram
Ми у соцмережах