Новини
27 Лютого 2026
3

Reebok згортає свій бізнес в Україні

Закриття є результатом глобальних корпоративних процесів та економічної кризи в Туреччині

Фото: RBС

 

Мережа спортивного одягу та взуття Reebok остаточно згортає свою роздрібну присутність на українському ринку. Останні два магазини у Києві (в ТРЦ SkyMall та Retroville) припинять роботу у квітні та травні 2026 року, після фінального розпродажу залишків. Офіційний онлайн-магазин також закривається і нових поставок надалі не планується, пише Forbes.

Попри те, що бутики Reebok закриваються в Україні, це не свідчить про падіння українського спортивного ритейлу, а є результатом глобальних корпоративних процесів та економічної кризи в Туреччині. Через це турецький бізнес змушений оптимізувати витрати та залишати Україну. Разом із Reebok згортаються або суттєво скорочуються такі турецькі мережі, як English Home, Koton, DeFacto та InStreet.

Показово, що вихід Reebok відбувається на тлі загального зростання популярності спортивного одягу в Україні, що підтверджується цифрами. Бренд Puma за 2025 рік збільшив виторг на 5% (до 3,4 млрд грн) та отримала 214 млн грн чистого прибутку, розширивши мережу до 47 магазинів. Ще один конкурент Adidas наростив виторг на 26,5% лише за 9 місяців 2025 року – до 2,2 млрд грн.

Українські споживачі не залишаться без продукції бренду. Наразі провідні українські спортивні ритейлери змагаються за право стати офіційним дистриб’ютором Reebok. Серед потенційних претендентів на ліцензію називають “Марафон”, Intersport, Sport City, MD Fashion, Intertop Ukraine та New Balance Україна.

Як писали раніше Investory News, в Україні зареєстрували рекордну кількість нових видавництв у 2025 році.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram