Новини
18 Листопада 2025
72

Boeing потроїть виробництво головок самонаведення для Patriot

На фоні агресії рф попит на них різко зростає

Фото: Defence Express

Компанія Boeing оголосила про наміри потроїти обсяги поставок головок самонаведення, які використовуються в ракетах-перехоплювачах комплексу Patriot, пише Bloomberg.

Таке рішення ухвалене на тлі значного зростання світового попиту на ці системи протиповітряної та протиракетної оборони.

Про плани компанії повідомив Стів Паркер, керівник підрозділу Boeing Defense, Space and Security, під час авіашоу в Дубаї. Для забезпечення цього зростання Boeing вже збудувала нову виробничу потужність площею 40 тис. квадратних футів (близько 3716 м²).

Системи протиповітряної та протиракетної оборони, зокрема Patriot, розглядаються як критично важливі для оборонних зусиль багатьох країн. Попит на них зростає, особливо в Європі, на тлі загрози агресії з боку росії та активного використання цих систем у таких конфліктах, як війна в Україні.

Нагадаємо, Rheinmetall побудує завод в Болгарії.

Більше новин та актуальних матеріалів Investory News у нашому каналі в Telegram

Контекст

Ми у соцмережах

Слідкуйте за нами у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram